תוסף גלוקוזמין וייצים מחוזק מארז 90 טבליות

תוצרת VETZYME אנגליה
תוסף גלוקוזמין וייצים מחוזק מארז 90 טבליות
חסל כאבים ובעיות מפרקים, אגן וגב. נוסחת פלא המכילה גלוקוזאמין מרוכז ממקור ימי, בתוספת שמן דגים, כונדרוטין -חומר לבניית סחוס וMSM אשר שומר על גמישותם של המפרקים. שימוש קבוע יבטיח חיים טובים יותר לכלבים הסובלים מבעיות פרקים, אגן וגב. מכיל קומפלקס ויטמין לחיזוק הגוף.

מה זה אומגה 3? שמן דגים הוא מקור של שתי חומצות שומן EPA ו-DHA אשר חיוניות לגוף, במצב רגיל הגוף מיצר רק כמויות קטנות מהן שבדרך כלל לא מספיקה לתפקוד התקין.

מדוע זה חשוב?
חומצות השומן יוצרות קרום מגן העוטף את התאים והן חיוניות לתפקוד בריא של הגוף. כמו כן, הן מסייעות למניעת לדלקות. דלקות מפרקים גורמות לקשיחות ואי - נוחות. מחקרים הראו כי כמות מרוכזת של EPA, עשויה לסייע למפרק בטיפול בבעיות אלו. כמו כן אומגה 3 מאטה את האנזימים ששוחקים את הסחוס.

מה זה גלוקוזאמין? גולקוזאמין הוא אימנו סוכר המסייע לתפקוד בריא של המפרק ולבנייה ושיקום הסחוס.

קונדרויטין – מדוע?
הקונדרויטין הוא גם אמינו סוכר המסייע לתשתית לבניית סחוס חדש. הוא מעניק כושר בלימת זעזועים למפרק ושומר על ריכוזים נכונים
של הנוזל הממשחי במפרק. • מחיר: ₪259.9 • הוסף ל Facebook Share on Twitter


   
  חנות חיות "בול דוג" ועמותת "צער בעלי חיים ירושלים" משלבים כוחות במטרה למצוא בית חם לכמה שיותר כלבים וחתולים. כל בעלי החיים המופיעים בעמוד זה מחפשים משפחה חדשה ואוהבת. כ-180 כלבים מחכים רק לכם בבית המחסה בעטרות ובימי האימוץ שלנו. חלק מהכלבים תוכלו למצוא במאגר הכלבים שלנו. ראיתם כלב שמצא חן בעינכם? הוא כבר משתוקק לפגוש אתכם!


  לתיאום פגישת היכרות חייגו 054-7700221.


  יום אימוץ: יום ו' 3.7.15 בין השעות 12:00-15:00
  רחבת חנות חיות בול דוג. יד חרוצים 19, בית היצרנים, תלפיות ירושלים.